0
Вибране
0
Порівняння
Ваш кошик порожній!
Кошик
Адаптер 1.4V up to 40 m, 4K/30hz (HDRE1) PowerPlant (CA912537)
Інтерфейси підключення: HDMI Артикул: CA912537
В наявності
367 грн
Адаптер 2.0V up to 30 м, 4K/60hz (HDRE1-V2.0) PowerPlant (CA912520)
Інтерфейси підключення: HDMI Артикул: CA912520
В наявності
691 грн
Адаптер Apple USB-C to Apple Pencil Adapter, Model A2869 (MQLU3ZM/A)
Інтерфейси підключення: USB Type-C Артикул: MQLU3ZM/A
В наявності
499 грн
Адаптер ASUS Hyper M.2 X16 PCIe 3.0 X4 Expansion Card GEN 4 (90MC08A0-M0EAY0)
Інтерфейси підключення: PCI-E x16 Артикул: 90MC08A0-M0EAY0
В наявності
3700 грн
Адаптер ATX 24 Pin to Molex 4 Pin Dynamode (ADD2PSU)
Артикул: ADD2PSU Виробник: Dynamode
В наявності
134 грн
Адаптер Cablexpert USB type-C to Gigabit Lan (A-USB3C-LAN-01)
Інтерфейси підключення: RJ-45, USB Type-C Артикул: A-USB3C-LAN-01
В наявності
595 грн
Адаптер CC-512 5V USB to 12V car XoKo (CC-512)
Інтерфейси підключення: USB Артикул: CC-512
В наявності
199 грн
Адаптер Cor-X AD-LC/PC duplex
Інтерфейси підключення: LC Артикул: AD-LC/PC duplex
В наявності
31 грн
Адаптер Cor-X SC/PC-SC/PC, SM, Simplex (AD-SC/PC Simplex)
Артикул: AD-SC/PC Simplex Виробник: Cor-X
В наявності
9 грн
Адаптер Digitus Click Present Mini - Wireless Collaboration System HDMI, 1xTX, 1xRX (DS-55319)
Інтерфейси підключення: HDMI, 1 x RX, 1 x TX Артикул: DS-55319
В наявності
13712 грн
Адаптер Digitus LC/ LC Duplex Multimode, керам. сердечник (DN-96009-1)
Інтерфейси підключення: LC Артикул: DN-96009-1
В наявності
64 грн
Адаптер Digitus LC/ LC Duplex Singlemod, керам. сердечник (DN-96007-1)
Інтерфейси підключення: LC Артикул: DN-96007-1
В наявності
64 грн
Адаптер Digitus SC/SC Duplex Multimode, керам. сердечник (DN-96005-1)
Інтерфейси підключення: SC Артикул: DN-96005-1
В наявності
42 грн
Адаптер Digitus SC/SC Duplex Singlemod, керам. сердечник (DN-96003-1)
Інтерфейси підключення: SC Артикул: DN-96003-1
В наявності
42 грн
Адаптер Dynamode PCI-E x1-x16 to 4 PCI-E USB3.0 (RX-riser-card-PCI-E-1-to-4)
Інтерфейси підключення: PCIe Артикул: RX-riser-card-PCI-E-1-to-4
В наявності
651 грн
Адаптер Dynamode USB tester 3-20V/0-3A (KWS-V21)
Інтерфейси підключення: USB Артикул: KWS-V21
В наявності
169 грн
Адаптер Grand-X Bluetooth 5.3 20m, 5 devices, 3Mb BT53G (BT53G)
Артикул: BT53G Виробник: Grand-X
В наявності
369 грн
Адаптер HDMI 4K/30hz up to 120m via CAT5E/6 PowerPlant (CA912933)
Інтерфейси підключення: HDMI, RJ-45 Артикул: CA912933
В наявності
6499 грн
Адаптер HDMI 4K/30hz up to 150m via CAT5E/6 PowerPlant (CA912957)
Інтерфейси підключення: HDMI, RJ-45 Артикул: CA912957
В наявності
10191 грн
Адаптер HDMI 4K/30hz, up to 100m via CAT5E/6, loop-out (HDES12-LOOP) PowerPlant (CA912964)
Інтерфейси підключення: HDMI Артикул: CA912964
В наявності
4388 грн
Адаптер LC/PC Cor-X (AD-LC/PC)
Інтерфейси підключення: LC/PC Артикул: AD-LC/PC
В наявності
18 грн
Адаптер Lenovo ThinkSystem RAID 530-8i PCIe 12Gb Adapter (7Y37A01082)
Артикул: 7Y37A01082 Виробник: Lenovo
В наявності
15319 грн
Адаптер Logitech BOLT Receiver - USB (L956-000008)
Інтерфейси підключення: USB Артикул: L956-000008
В наявності
549 грн
Адаптер Maiwo 3,5"/2,5" SATA HDD/SSD і NVMe M.2 SSD USB 3.0 TypeС (K10635N)
Інтерфейси підключення: USB Type-C, M.2 Артикул: K10635N
В наявності
1475 грн
Показано з 1 по 24 із 531 (23 сторінок)
0